Doğal yollarla göğüs büyütme

Büyük göğüsler cazibenizi artırdığı gibi kendinize olan  öz güveninizi de artırır.Konu sekse ve meme büyüklüğüne gelince hiç tartışmaya gerek yok,erkekler büyük memeleri daha çok sever.Daha büyük göğüsler isteyen kadınlar için doğal ve  tıbbi olmak üzere iki yol vardır.

Diyetle göğüs büyütme


Doğal yollar bir çok kadın tarafından tercih edilmektedir,çünkü çoğu kadın tıbbi yollarla risk almak istemiyorlar.Bir kaç doğal ve sağlıklı yiyecek bu konuda kadınlara yardımcı olacaktır.

-Östrojenik yiyecekler: Östrojen,kadının güçlü seks hormonudur.Uygun seviyede östrojen  göğüs dokularının büyüklüğünü artırabilir.Testosteron karşı cins yanı erkek hormonudur ve göğüs gelişimini engeller.Testosteron miktarını azaltmak için karbonhidratlı yiyeceklerden uzak durun mesela:cips,kraker,beyaz pirinç vb. Östrojen seviyesini artırmak isterseniz bol bol kabak,sarımsak,kırmızı fasulye,bezelye soya ürünleri ve patlıcan tüketin.

-Taze meyve ve sebze : taze meyve ve sebzeler sadece antioksidan içerir aynı zaman da testosteron seviyesini de düzenler.Antioksidanlar meme dokularınızı tehlikelere karşı korur.Bol bol çilek ve yaban mevsimi tüketmeye bakın.

-Soya ürünleri:soya ürünleri izoflavonlar bakımından zengindir.İzoflavon vücudun kendi östrojeni salgılamasını sağlar,östrojen de meme gelişmesinde etkilidir.Ayrıca soya ürünleri protein bakımından zengindir.Proteinler,meme dokularınızın yapımında büyük rol üstlenmektedir,ayrıca bu dokuları çeşitli risklere karşı korur.

-Sağlıklı yağları tüketin: doymamış mono yağlar meme gelişimi için en iyi seçenektir.Diğer yağlar sağlıklı değil ve karın,kalça bölgelerinde birikerek rahatsız olmanıza neden olur.Omega-3 yağları kalp sağlığınız ve beyin sağlığınız için iyidir.Zeytinyağı,avokado,ham fındık ve soğuk su balıklarını tüketin.

Göğüs büyümesinde etkili olan otlar


-Boyotu:bu otun mucizesi diosjenindir.Diosjenin memelerdeki dokuları hormon aracılığıyla uyararak artırır.

-Yabani yam:yabani yam meme büyümesindeki etkisi ile bilinir.

-Anason tohumu:Bu tohumun bir kaç faydası vardır.Sütünüzü artırır,kısırlık tedavisinde kullanılır ve memelerinizin büyüklüğünü ve görünüşünü geliştirir.


Göğüs büyütme spor


-Yoga veya pilates:sadece karnınızın zayıflamasını sağlamaz aynı zaman karın kaslarınızın güçlenmesini sağlar.Ayrıca meme büyümesinde ve memeye şekil vermede etkilidir.

-Avuç itme:avuçlarınızı birbirine dokundurup itin,bunu günde en az 10 kere yaptığınızda daha güzel şekilli  göğüslere sahip olabilirsiniz.

-Sandalye kaldırma:Bu yöntem memelerin daha da sertleşmesini sağlar.Ama nasıl yapıldığı konusunda pek bir fikrim yok.

Göğüs (meme) büyümesinde etkili olan diğer yöntemler


Masaj:Bir kaç mekanizma sayesinde masaj tekniği göğüs büyümesinde oldukça etkilidir.
-Masaj kan akışını hızlandırır böylece hormonlar ve diyetten aldığınız östrojen daha etkili bir biçimde meme dokularına ulaşır.
-Şuna inanılır: masajdan sonra meme dokularındaki reseptörler östrojene daha iyi bir biçimde cevap verir.Onun için sabahları,akşamları yada müsait olduğunuz zamanlarda zeytin yağı ile memelerinize masaj yapmanızı tavsiye ederim.Yada cinsel ilişki sırasında eşinize sürekli memelerinizle oynamasını söyleyebilirsiniz.

Hormon tedavisi:bir çok ürün L-tirozin içerir.L-tirozin kasları güçlendirir ve aşırı yağları azaltır.Diğer östrojen içeren bir çok ilaç meme dokularını doğrudan bir şekilde uyarır.Bunlar hap,krem,enjeksiyon olabilir.